Головна | Реєстрація | Вхід | RSS  Субота, 17.11.2018, 18:53




Меню сайту
Календар
Залишилося
Точний час
Погода
Пам'ятні дати
Праздники Украины
Мудрі вислови

Досягнення учнів 2017/2018 н.р.

1. Середня  вікова група зайняла ІІ місце  у районних змаганнях з легкої атлетики, старша  вікова група - І місце.
Нагороджені грамотою ІРДА такі учні:  
Загребельний Ярослав, учень 10 класу, за І місце серед хлопців старшої вікової групи,
Сухов Олег, учень 9 класу, - І місце серед хловців середньої вікової групи,  
Скорик Анна, учениця 11 класу,- ІІІ місце серед дівчат старшої вікової групи,
Усольцева Єлизавета  -ІІІ місце серед дівчат середньої вікової групи.

2. В районних змаганнях на приз Клубу "Шкіряний м'яч" серед збірних команд загальноосвітніх навчальних закладів (вікова група U -13) Китайова Данила визнано  кращими футболістом змагань,  за що він був нагороджений грамотою відділу освіти ІРДА. Команда зайняла ІV місце.

3. Збірна команда з футболу виборола ІІІ місце  в районних змаганнях та  нагороджена грамотою ІРДА. Загребельний Ярослав нагороджений грамотою відділу освіти ІРДА, як кращий гравець районних змагань з футболу в залі Спартакіади "Спорт протягом життя" серед команд учнів ЗНЗ Ізюмського району.

4. Середня вікова група зайняла І місце в районних змаганнях з легкоатлетичного чотириборства. Загребельний Ярослав - І місце та Усольцева Єлизавета - ІІ місце.

5. В районних змаганнях з настільного тенісу, команда посіла ІІ місце. В особистому заліку переможницею в змаганнях серед дівчат стала Скорик Анна -ІІ місце.

6. В районному  етапі Чемпіонату України з баскетболу 3х3 серед команд юнаків закладів освіти  (Шкільна Баскетбольна Ліга України 3х3) Ізюмського району наші хлопці (старша група) зайняли ІІ місце. Дацько Богдан нагороджений Грамотою відділу освіти ІРДА, як кращий гравець змагань з баскетболу.

7. В районному  етапі Чемпіонату України з баскетболу 3х3 серед команд дівчат закладів освіти  (Шкільна Баскетбольна Ліга України 3х3) Ізюмського району наші спортсменки (старша група) зайняли ІІІ місце. Іщенко Тетяна нагороджена Грамотою відділу освіти ІРДА, як кращий гравець змагань з баскетболу.

8.   В районному етапі Чемпіонату України з волейболу серед команд юнаків закладів загальної середньої освіти (Шкільна волейбольна ліга України) Ізюмського району середня вікова група  посіла ІІ місце, старша вікова групі - ІІІ місце.

9. В районному етапі Чемпіонату України з волейболу серед команд дівчат закладів загальної середньої освіти (Шкільна волейбольна ліга України) Ізюмського району  команда посіла ІІ місце. Скорик Анну визнано кращим гравцем.

10. Команда Чистоводівського НВК зайняла І місце у районних змаганнях з міні-футболу (хлопці)

11. Козацький гарт - І місце

12. Ошурко Валерія, учениця  9 класу, зайняла ІІІ місце у Всеукраїнській учнівській олімпіаді з хімії.

13. Пишна Христина, учениця 7 класу, зайняла ІІІ місце у Всеукраїнській учнівській олімпіаді з математики.

14. Суслова Анастасія, учениця 7 класу, зайняла ІІІ місце у Всеукраїнській учнівській олімпіаді з української мови.

15. Скорик Анна, учениця 11 класу, зайняла ІІ місце у Всеукраїнській учнівській олімпіаді з трудового навчання

16. Слєпцова Аліна, учениця 11 класу, зайняла ІІ місце у Всеукраїнській учнівській олімпіаді з екології.

17. Іщенко Тетяна, учениця 11 класу, зайняла ІІІ місце у Всеукраїнській учнівській олімпіаді з економіки.

18. Павленко Каріна, учениця 8 класу, зайняла ІІ місце в районному етапі VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської молоді імені Тараса Шевченка

 

Вхід на сайт
Пошук
Шкільні моменти
Програвач
Сайт живе
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всего ответов: 40
Архів записів

Copyright MyCorp © 2018