№ з/п
|
Назва конкурсу
|
Клас
|
П.І.учасників
|
Результат
|
П.І.Б.учителя
|
1
|
Міжнародний математичний конкурс «Кенргуру»
|
3
|
Бекетова М.
|
Відмінний
|
Сухова О.Д.
|
3
|
Козлов Є
|
Відмінний
|
Сухова О.Д
|
4
|
Пишна Х.
|
Добрий
|
Зубахіна Н.В
|
4
|
Василенко А
|
Добрий
|
Зубахіна Н.В
|
6
|
Слєпцова А
|
Добрий
|
Загребельна А.О.
|
7
|
Загребельний Я
|
Добрий
|
Орєхова Л.М
|
8
|
Скорик А
|
Добрий
|
Орєхова Л.М
|
8
|
Іщенко Т
|
Відмінний
|
Орєхова Л.М
|
8
|
Пишна З
|
Добрий
|
Орєхова Л.М
|
8
|
Слєпцова А
|
Добрий
|
Орєхова Л.М
|
2
|
Міжнародний природничий інтерактивний конкурс «Колосок осінній»
|
1
|
Жигайло Л
|
Відмінний
|
Дубенчук Л.В.
|
1
|
Нєботова Ю
|
Відмінний
|
Дубенчук Л.В
|
3
|
Грищенко М
|
Добрий
|
Сухова О.Д.
|
3
|
Бекетова М
|
Відмінний
|
Сухова О.Д.
|
3
|
Всеукраїнська українознавча гра «Соняшник»
|
3
|
Бекетова М
|
Диплом ІІІ ступеня Всеукраїнського рівня
|
Сухова О.Д.
|
3
|
Бондаренко М
|
Диплом І ступеня Регіонального рівня
|
Сухова О.Д.
|
4
|
Василенко А
|
Диплом І ступеня Регіонального рівня
|
Зубахіна Н.В.
|
7
|
Пишна А
|
Переможець на шкільному рівні
|
Павленко С.Є.
|
4
|
Всеукраїнський фізичний конкурс «Левеня»
|
7
|
Загребельний Я
|
Відмінний
|
Загребельна А.О.
|
8
|
Іщенко Т
|
Відміннтй
|
Загребельна А.О.
|
8
|
Скорик А
|
Добрий
|
Загребельна А.О.
|
5
|
Міжнародний конкурс з інформатики «Бобер»
|
7
|
Загребельний Я
|
Добрий
|
Загребельна А.О.
|
11
|
Бринько В
|
Добрий
|
Загребельна А.О.
|
6
|
РайоннийетапМіжнародного конкурсу знавців української мови
ім. П. Яцика
|
4
|
Василенко А
|
|
Зубахіна Н.В
|
6
|
Слєпцова А
|
ІІІ місце
|
Ващенко О.В.
|
7
|
Районнийетап МАН
|
11
|
Бринько В
|
ІІІ місце
|
Григоренко Н.Є
|
8.
|
Виставка юних природоохоронців«Зимовий вернісаж - 2015»
|
5
|
Павленко К
|
І місце в районній виставц;
нарогоджена грамотою КЗ "Харківського обласного Палацу дитячої та юнацької творчості", призер обласної виставки юних природоохоронців "Зимовий вернісаж - 2015"
|
Сухова О.Д.
|
9
|
Районний конкурс «Кращий учень
4 класу»
|
4
|
Василенко А
|
ІІІ місце
|
Зубахіна Н.В
|
10
|
Районна олімпіада російської мови та літератури
|
10
|
Шульга Ю.
|
ІІ місце
|
Проценко Н.В.
|
11
|
Бринько В.
|
ІІІ місце
|
Проценко Н.В.
|
11
|
Футбол збірних команд
|
11
|
Антонов С
|
ІІ місце
|
Бобриш І.М.
|
11
|
Бих Д
|
11
|
Варченко Є
|
11
|
Ошурко В
|
11
|
Стадник Д
|
10
|
Павленко К
|
9
|
Бих В
|
9
|
Дума Є
|
8
|
Федорченко А
|
8
|
Федорченко В
|
8
|
Ошурко А
|
7
|
Загребельний Я
|
7
|
Дацько Б
|
12
|
Міні футбол (збірні команди)
|
11
|
Антонов С
|
ІІІ місце
|
Бобриш І.М.
|
11
|
Бих Д
|
11
|
Варченко Є
|
11
|
Ошурко В
|
11
|
Стадник Д
|
9
|
Бих В
|
7
|
Дацько Б
|
13
|
Фестиваль «Козацький гарт»
|
10
|
Пишна Ю
|
ІІІ місце
|
Бобриш І.М.
|
9
|
Павленко М
|
9
|
Дума Є
|
8
|
Федорченко В
|
9
|
Остапчук М
|
6
|
Слєпцова А
|
8
|
Скорик А
|
7
|
Загребельний Я
|
7
|
Сорокотяга А
|
8
|
Ошурко А
|
6
|
Авдіковський В
|
4
|
Посунько Є
|
14
|
Л/Крос
|
9
|
Дума Є
|
І місце
|
Бобриш І.М.
|
15
|
Чотироборство легкоатлетики
|
7
|
Загребельний Я
|
І місце
|
7
|
Сорокотяга А
|
ІІ місце
|
16
|
Футбол «Шкіряний мяч»
|
7
|
Загребельний Я
|
ІІ місце
|
4
|
Посунько Є
|
7
|
Дацько Б
|
6
|
Бондаренко Ю
|
7
|
Федорченко В
|
6
|
Бондаренко О
|